Om oss

Comfort Revetal, Gran VVS AS

I 2016 er vi 32 fast ansatte, og det viktigste for oss
er at alle våre medarbeidere har kunden i fokus!

Du kan stole på vår kvalitet og på Gran VVS som firma!
Vi er medlemmer av rørleggerkjeden Comfort og det forplikter!
Vi har en høy arbeidsmoral og arbeidet vi gjør skal gi deg trygghet!
Vi takker for tilliten vi får av våre hyggelige kunder!

Vi er kun en telefon unna. Ring oss på 40003320



Comfort Revetal 

Bispeveien 1045 

3174 Revetal  

Bestill rørlegger

Åpningstider

Man - Ons07:30 - 16:00
Tor07:30 - 18:00
Fre07:30 - 16:00
Lørdag1000-1400
Åpningstider sommer 2017

10 JULI-30 JULI
Mandag- Fredag 0900-1500
Lørdager Stengt
1 juli- 12 august

Medarbeidere; Comfort Revetal

Christer Garcia

Christer Garcia

Voksenlærling

98849666

Henner Mahr

Henner Mahr

Rørlegger

92273385

Johan spilleth

Johan spilleth

Rørlegger

93422153

Martin Grøndahl Smith

Martin Grøndahl Smith

Lærling

93606357

Tom Andre Gustavsen

Tom Andre Gustavsen

Rørlegger

tagustavsen@gmail.com

99387765

Henriette Sørebø

Henriette Sørebø

Prosjektleder

henriette@granvvs.no

93202116

Georg  Gran

Georg Gran

Eier/Styreformann

georg@granvvs.no

91764658

Bergljot Woll

Bergljot Woll

Daglig leder

bergljot@granvvs.no

95229627

Joakim Weik

Joakim Weik

Butikksjef

joakim@granvvs.no

91102584

Tom Krogsether

Tom Krogsether

Saksbehandler, bad

tom@granvvs.no

92260588

Øyvind Sogn

Øyvind Sogn

Prosjektleder

oyvind@granvvs.no

46421110

Andreas Berg

Andreas Berg

Prosjektleder

andreas@granvvs.no

95020839

Ronny Eikeberg

Ronny Eikeberg

Prosjektleder

ronny@granvvs.no

92422381

Eirik Holte Johnsen

Eirik Holte Johnsen

Rørlegger

93025197

Geir Olav Lehne

Geir Olav Lehne

Voksenlærling

98096584

Joachim Askestrand

Joachim Askestrand

Rørleggerlærling

93247419

Kim Andre Sandberg

Kim Andre Sandberg

Rørlegger

90266543

Ronald Karlsson

Ronald Karlsson

Rørlegger

98057411

Vandy Olsen

Vandy Olsen

Alt mulig mann

90097444

Anders  Holmøy

Anders Holmøy

Lærling

90237357

Arvydas Banionis

Arvydas Banionis

Rørlegger

96840946

Daniel Askestrand

Daniel Askestrand

Rørlegger

97723034

Daniel Smaaskjer Wold

Daniel Smaaskjer Wold

Industrirørlegger

45462668

Elvira Botonjic

Elvira Botonjic

Renholder

97476918

Erik Hem

Erik Hem

Rørlegger/Gasstekniker

45462338

Haakon  Abrahamsen

Haakon Abrahamsen

Rørlegger lærling

98610766

Mohamed Ahmed Hasan

Mohamed Ahmed Hasan

Rørlegger

47933613

Kim Gran

Kim Gran

Ekstrahjelp

kim.gran@hotmail.com

45224336

Kristoffer Sperre

Kristoffer Sperre

Rørlegger

95861864

Maciej Rogalewski

Maciej Rogalewski

Rørlegger

96665589

Morten Sandberg

Morten Sandberg

Rørlegger

47933612

Nicolas Sørum

Nicolas Sørum

Rørlegger

95793452

Per Axel  Andersen

Per Axel Andersen

Rørlegger

92223768

Rune Venås

Rune Venås

Rørlegger

92616470

Stian Krogsether Goverud

Stian Krogsether Goverud

Rørlegger/sveiser

92029789