Om oss

Velkommen til oss

Hallingdal Varme

Hallingdal Varme & Sanitær AS har virksomhetsomåde innenfor det meste innen vann, varme og sanitær.

 

Noen av våre virksomhetsområder:

 

* Alt innen inn -og utvendige sanitæranlegg.

* Varmeanlegg, vannbåren varme, gulvvarme og varmepumper.

* Godkjenning for synkeprøver av renseanlegg overfor Kommuner.

* Sprinkleranlegg.

 

Comfort Nesbyen 

Alfarvegen 2 

3540 Nesbyen  

Bestill rørlegger

Åpningstider

Man - fre0900-1630
Lørdag1000-1400

Medarbeidere; Comfort Nesbyen

Ole Lie

Daglig leder

ole@hallingdalvvs.no

95281270

Roger Andersen

Rørleggermester/VVS Ingeniør

roger@hallingdalvvs.no

90882535

Birgit Strandheim

Kontor/regnskap

birgit@hallingdalvvs.no

32071254

Per Strandheim

Rørlegger Nesbyen

per@hallingdalvvs.no

95873090

Knut Sigurd Totland

Rørlegger Nesbyen

41277233

Geir Sandanbråten

Rørleggermester Nesbyen

geirs@hallingdalvvs.no

90208446

Aslak Strandheim

Rørlegger Nesbyen

95405704

Sigve Brunes

Rørlegger Nesbyen

91316598

Monica Dokken

Monica Dokken

Butikkansvarlig

monica@hallingdalvvs.no

93070048

Odd Aulstad

Hjelpearbeider

odd@hallindalvvs.no

45406731

Oddvar Lie

Avdelingsleder Geilo

oddvar@hallingdalvvs.no

91802927

Dag Mørk Nilsen

Rørlegger Geilo

dag@hallingdalvvs.no

97148811

Jørgen Sæther Hermansen

Rørlegger Geilo

97141204

Magne Haugen

Rørlegger Geilo

90566720

Sondre Hole Dokken

Rørlegger Geilo

sondre@hallingdalvvs.no

97704519

Thomas Freiherr

Rørlegger Geilo

97704520

Thor Kaupang

Hjelpearbeider Geilo

32091841

Jann Kassens

Rørlegger Geilo

92089201

Oliver Steglich

Rørlegger Geilo

92089203