Om oss

Om F. Jørgensen

Stort toppbilde

F. Jørgensen AS utfører oppdrag innenfor sanitærinstallasjoner, varmeanlegg, sprinkleranlegg og VVS generelt for privatpersoner og bedrifter. Vi er stolte av å ha meget gode samarbeidspartnere og kan levere komplette løsninger i samarbeid med flere fagområder.

F. Jørgensen AS har lang erfaring innenfor faget VVS, noe som betyr mer trygghet, stor kunnskap og effektivitet. I tillegg kan det nevnes at F. Jørgensen AS var landets første butikk i Comfort-kjeden.

Comfort Halden 

Jernbanegata 10 

1767 Halden  

Bestill rørlegger

Åpningstider

Man-fre0900-1630
Tor0900-1700
Lør0900-1300

Medarbeidere; Comfort Halden

Roy Buraas

Daglig leder

roy@f-jorgensen.no

90963420

Per Jørgensen

Formann/Prosjektleder

per@f-jorgensen.no

90823252

Anders Furuvarp

Prosjektleder

anders@f-jorgensen.no

97749645

Lars Jensen

Formann/Prosjektleder

lars.jensen@f-jorgensen.no

93451842

Marius Laksholm

Formann/Prosjektleder

marius@f-jorgensen.no

91875173

Dag Larsen

Butikkmedarbeider

dag@f-jorgensen.no

93094008

Kent Persson

Butikkmedarbeider

kent@f-jorgensen.no

91875179

Cathrine Amundsen

Faktura

cathrine@f-jorgensen.no

91800308