Velkommen til Comfort Lakselv Rørlegger Kåven AS

 
 

Rørlegger Kåven AS- ditt lokale rørleggerfirma

Rørlegger Kåven AS er etablert i 1972, og har vært medlem av Rørleggerkjeden Comfort siden 1985. Vi har i dag 14 ansatte og omsetter for 16 mill. i året. Vi er en viktig aktør innen rørlegger og ventilasjonstjenester i Porsanger.Vi utfører alle typer oppdrag, fra de tradisjonelle serviceoppdragene til større prosjekter, samt alle typer ventilasjonsarbeider og blikkenslagerarbeider. Vi har finnmarks mest moderne blikkenslagerverksted. Vi er Nettoline kjøkkenforhandler, og kan levere komplette kjøkken med hvitevarer. Vi tegner ditt bad og kjøkken i 3D med tilhørende tilbud. Vi kan montere alt vi selger.

Noen av våre spesialiteter er total prosjekter, service, sprinkler, ventilasjon, kjøkken, blikkenslagertjenester,varmepumper, og gulvvarme till din bolig, hytte eller industribygg.

Fornøyde kunder – vår mulighet.
Vi ønsker deg hjertelig velkommen til vår butikk!

Besøk oss på facebook

Besøk oss på Facebook

 
 
Comfort LakselvLaatasveien9700  Lakselv  Vis veibeskrivelse
78 46 45 30Send E-Post
Vakt: 91310897
Man-fre0800-1600
 
LørStengt
 
 
 
 

Medarbeidere Comfort Lakselv

Daniel Kåven
Daniel Kåven
Rørlegger Hjelpearbeider
Telefon: 48112445
daniel@kaaven.no
 
Jani Alaluusua
Jani Alaluusua
Blikkenslager/Ventilasjon
Telefon: 92208366
jani@kaaven.no
 
Niklas Høybakken Johansen
Niklas Høybakken Johansen
Rørlegger Lærling
Telefon: 47707503
niklas@kaaven.no
 
Ole-Marius Boine
Ole-Marius Boine
Rørlegger Lærling
Telefon: 92209277
ole-marius@kaaven.no
 
Ole  Bueng
Ole  Bueng
Rørlegger
Telefon: 45 84 90 01
ole@kaaven.no
 
Geir Kåven
Geir Kåven
Rørleggermester
Telefon: 913 10 897
geir@kaaven.no
 
Iryna Kåven
Iryna Kåven
Kjøkken og garderobe
Telefon: 901 12 862
iryna@kaaven.no
 
Marit Utsi Myhre
Marit Utsi Myhre
Kontor/Butikk
Telefon: 452 39 711
marit@kaaven.no
 
Odd Arne Vonheim
Odd Arne Vonheim
Rørlegger
Telefon: 922 03 801
odd-arne@kaaven.no
 
Ronny Berg
Ronny Berg
Rørlegger
Telefon: 920 76 669
ronny@kaaven.no
 
Tommy Bentsen
Tommy Bentsen
Blikkenslager/Ventilasjon
Telefon: 454 83 081
tommy@kaaven.no
 
Vegar Larsen
Vegar Larsen
Rørlegger
Telefon: 901 06 914
vegar@kaaven.no
 
Vidar Berg
Vidar Berg
Rørlegger
Telefon: 926 24 196
vidar@kaaven.no
 
 
Om oss

Comfort Lakselv

Rørlegger Kåven AS


Rørlegger Kåven AS ble etablert 1972 av Arvid Kåven, og er Porsangers eldste Rørleggerbedrift. Bedriften drives i dag av andre generasjon, Geir Kåven. Selskapet ble medlem av Comfort-kjeden i 1985, og sysselsetter i alt 14 ansatte: 8 rørleggere, 2 ventilasjonsmonør/blikkenslager og 4 medarbeidere i butikk/Lager og administrasjonen.