Velkommen til Comfort Elverum YC Rør AS

 
 

Vi ønsker deg velkommen til Comfort på Elverum!

Vi er stolte av vårt VVS-senter med baderomsmøbler, kraner, dusjer, toaletter, varmtvannsberedere, pumpeanlegg, freshartikler, flis og det du ellers trenger av tilbehør til badet og huset generelt.

Vi har innredet en egen varmepumpeavdeling hvor du kan se og erfare hvordan et varmepumpeanlegg fungerer. Våre fagfolk har lang erfaring og kan veilede deg slik at du får et moderne varmeanegg til din bolig som er riktig både i forhold til pris og praktisk løsning.

Besøk oss på Facebook

Se oss på InstagramInstagram

 
 
Comfort ElverumDammenveien 22406  Elverum  Vis veibeskrivelse
62 40 05 20Send E-Post
Vakt: 40 44 82 29
Man-fre09.00-17.00
 
Lørdag10.00-14.00
 
Sommerminnene i juli. Åpent fra 0900-1600
 
 
 

Medarbeidere Comfort Elverum

Erlend Mogen
Erlend Mogen
Dagligleder
Telefon: 46411465
erlend@ycror.no
 
Kai Bråten
Kai Bråten
Lagermedarbeider
Telefon: 464 11 469
kai@ycror.no
 
Kari Julie Norland
Kari Julie Norland
Butikksjef og lagerleder
Telefon: 464 11 523
kari@ycror.no
 
Morten Pedersen
Morten Pedersen
Prosjektleder/rørleggermester
Telefon: 464 11 467
morten@ycror.no
 
Øyvind Østbye
Øyvind Østbye
Prosjektleder varme/bad
Telefon: 464 11 485
oyvind@ycror.no
 
Stein Arild Rusten
Stein Arild Rusten
Serviceleder
Telefon: 46 41 14 68
stein@ycror.no
 
Trond Berg
Trond Berg
Prosjektleder
Telefon: 46 41 14 66
trond@ycror.no
 
 
Søker du fagfolk..?  - Velkommen til YC Rør AS!!

Comfort Elverum

YC Rør AS er en Mesterbedrift med bred kompetanse, oppdaterte sertifikater og godkjenninger innen rørleggerfaget. Vi leverer tjenester innen alle fagområder.


Yngvar Christensen etablerte rørleggerbedrift i Elverum allerede i 1935.  Avdelingen på Hamar ble åpnet i 1974.  YC Rør AS er en videreføring av YC sin etablering og mangeårig drift.  4 av selskapts prosjektledere kjøpte ut rørleggervirkosmheten  fra og med 01.01.07 og overtok også ca 50 ansatte.  Fra 01.01.11 ble YC Rør AS en del av Comfort-kjeden og vi  har i denne sammenheng også åpnet ny butikk i Dammenveien Elverum.  Butikken i Hamar ligger i Storhamargata 44

YC Rør AS er en av regionens største aktører innen rørleggerfaget og vi opererer innenfor alle segmenter og fagområder - baderom nybygg og rehabilitering, varmeløsninger, industri og større anlegg/bygg.